Blog Image

Västansjö

Frost

Uncategorised Posted on Sun, February 28, 2021 13:53:36


Bråk

Uncategorised Posted on Sun, February 14, 2021 13:10:02


Vinterns växtlighet

Bilder Posted on Thu, January 21, 2021 17:45:06


Frostfåglar

Bilder Posted on Wed, January 20, 2021 14:08:06


Rosa frost

Bilder Posted on Tue, January 19, 2021 15:45:06


Frost

Bilder Posted on Mon, January 18, 2021 13:33:55


Rasse pulsar

Bilder Posted on Wed, January 13, 2021 13:45:47

Bilderna är från innan det stora snöfallet. Nu är snön alldeles för djup för att en katt ska kunna gå på den.



Rasses bästa träd

Bilder Posted on Sat, January 09, 2021 12:41:49


Snövärld

Bilder Posted on Tue, January 05, 2021 16:08:31


Tvärån

Bilder Posted on Mon, January 04, 2021 15:12:02


Next »