Blog Image

Västansjö

Rädd

Bilder Posted on Tue, June 30, 2020 12:59:21

På bilden är Svante ännu rädd efter att ha blivit jagad av en hund flera veckor tidigare. Han lyssnar och spanar åt alla håll och man måste bära honom som en säck potatis till hans favoritplats.

Men nu har han äntligen blivit tuffare igen och kan röra sig fritt och glatt ute.



Grössjöns naturreservat

Bilder Posted on Mon, June 01, 2020 17:38:02


Svante fjäskar för sköldpaddan

Bilder Posted on Sun, May 31, 2020 14:19:17


April

Uncategorised Posted on Mon, May 25, 2020 13:42:09


Svamp

Bilder Posted on Mon, May 11, 2020 14:24:24


Kroppsbyggarna

Bilder Posted on Wed, April 29, 2020 14:13:40


Rasse

Bilder Posted on Thu, April 16, 2020 12:29:25


Man måste smaka

Bilder Posted on Wed, April 15, 2020 13:56:55


Gullig

Bilder Posted on Sat, April 04, 2020 14:07:46


Frost i Högås

Bilder Posted on Sun, March 15, 2020 13:47:44


Next »