Blog Image

Västansjö

Bikakssvamp

Bilder Posted on Wed, August 05, 2020 14:02:21


Svante

Bilder Posted on Sun, July 26, 2020 12:06:38


Rasse

Bilder Posted on Thu, July 23, 2020 13:21:12


Starrberget

Bilder Posted on Tue, July 21, 2020 18:19:37


Frön

Bilder Posted on Wed, July 15, 2020 14:01:24


Svante

Uncategorised Posted on Wed, July 08, 2020 13:25:22


Rädd

Bilder Posted on Tue, June 30, 2020 12:59:21

På bilden är Svante ännu rädd efter att ha blivit jagad av en hund flera veckor tidigare. Han lyssnar och spanar åt alla håll och man måste bära honom som en säck potatis till hans favoritplats.

Men nu har han äntligen blivit tuffare igen och kan röra sig fritt och glatt ute.



Grössjöns naturreservat

Bilder Posted on Mon, June 01, 2020 17:38:02


Svante fjäskar för sköldpaddan

Bilder Posted on Sun, May 31, 2020 14:19:17


April

Uncategorised Posted on Mon, May 25, 2020 13:42:09


Next »