Blog Image

Västansjö

Frost

Uncategorised Posted on Sun, February 28, 2021 13:53:36


Bråk

Uncategorised Posted on Sun, February 14, 2021 13:10:02


Gott nytt år!

Uncategorised Posted on Thu, December 31, 2020 13:41:30


Svamp

Uncategorised Posted on Thu, November 05, 2020 11:29:45


Äntligen frost

Uncategorised Posted on Fri, October 30, 2020 16:29:26


Svampar

Uncategorised Posted on Wed, October 21, 2020 12:04:28

Hättmögel och nån annan svamp som kanske är piggplätt.



Sneglande snigel

Uncategorised Posted on Wed, October 07, 2020 13:17:12

Snigeln sneglar ängsligt mot fotografen.



Tranor

Uncategorised Posted on Mon, October 05, 2020 11:59:54


Slemsvamp

Uncategorised Posted on Thu, September 24, 2020 12:55:04

Stubbsmet tror jag att det är. Man ser hur den har släpat sig uppåt på stubben. Närbilden är från dagen efter.



Hela svampgänget

Uncategorised Posted on Tue, September 22, 2020 13:27:46


Next »