Blog Image

Västansjö

Violett gelésvamp

Bilder Posted on Sun, October 25, 2020 13:12:36


Vätteskägg

Bilder Posted on Sat, October 24, 2020 17:16:34



Storavan naturreservat

Bilder Posted on Thu, October 22, 2020 11:58:24


Svampar

Uncategorised Posted on Wed, October 21, 2020 12:04:28

Hättmögel och nån annan svamp som kanske är piggplätt.



Liten kokong

Bilder Posted on Sun, October 18, 2020 18:07:16



Brunkrös

Bilder Posted on Wed, October 14, 2020 17:53:54


Dimhöljda kor

Bilder Posted on Mon, October 12, 2020 11:47:08


Sneglande snigel

Uncategorised Posted on Wed, October 07, 2020 13:17:12

Snigeln sneglar ängsligt mot fotografen.



Mycel

Bilder Posted on Tue, October 06, 2020 13:16:57


Tranor

Uncategorised Posted on Mon, October 05, 2020 11:59:54


« PreviousNext »